O firmie

Szanowni Państwo

Jesteśmy firmą działającą w branży ochrony osób i mienia na podstawie koncesji nr L-0007/05 wydanej przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Firma nasza działa na rynku ochrony od 2005 roku. Doświadczenie jakie nabyliśmy w tym okresie pozwala nam realizować ochronę w sposób profesjonalny. Skuteczność naszych służb zapewniła nam grono stałych odbiorców, którzy cenią sobie fachowość i wiedzę. Posiadamy biuro w Oleśnie przy ul. Kościuszki 10. Świadczymy usługi w zakresie ochrony fizycznej obiektów, elektronicznych systemów zabezpieczeń, ochrony indywidualnej ludzi, ochrony imprez masowych, konwojowania wartości pieniężnych, szkolenia pracowników ochrony fizycznej oraz usług czystościowo-porządkowych.

Tym, co wyróżnia nas spośród innych firm jest wysoka jakość obsługi Klientów, której podstawą jest otwartość na indywidualne potrzeby każdego z nich. Naszym celem jest jak najszybsze poznanie oczekiwań Klienta i uczynienie wszystkiego, by stały się one rzeczywistością. Staramy się zawsze dostosować do oczekiwań klienta a dzięki temu bardzo często okazujemy się doskonałym partnerem w biznesie.

Chronimy obiekty, bez względu na ich wielkość i charakter. Podejmujemy się zadań o wysokiej skali trudności, wymagających wiedzy i doświadczenia. Wsparciem dla służb ochronnych są patrole interwencyjne.

Pracownicy pełnią służbę w firmowych uniformach. W zależności od specyfiki obiektu mogą to być mundury operacyjne, garnitury lub ubrania ostrzegawcze.

Mając na uwadze zadowolenie naszych Zleceniodawców, cały czas poszerzamy zakres usług, dzięki czemu naszą ofertę cechuje kompleksowość. Charakteryzuje nas również dynamika, terminowość i znakomita organizacja pracy. Odpowiednia struktura firmy decyduje o sprawnym przebiegu procesów decyzyjnych oraz szybkiej reakcji na bieżące wydarzenia w firmie i jej otoczeniu.

W zakresie wykonywania usług ochrony osób i mienia ubezpieczeni jesteśmy w STU ERGO HESTIA S.A.

18 stycznia 2015 roku otrzymaliśmy certyfikat "Firma Godna Zaufania".